Sīkdatņu pārvaldības politika

1. KAS IR SĪKDATNE?

Sīkdatne ir neliela datne (marķieris), kas tiek saglabāta un nolasīta ierīcē, piemēram, tīmekļa vietnes apmeklējuma, e-pasta lasīšanas vai programmas vai mobilās lietotnes instalēšanas vai izmantošanas laikā, neatkarīgi no izmantotās ierīces veida (dators, viedtālrunis, planšetdators utt.).

Šajā politikā mēs izmantojam terminu “sīkdatne”, lai apzīmētu visus Jūsu ierīcē saglabātos un nolasītos marķierus.

2. SVARĪGA INFORMĀCIJA PAR PIEKRIŠANU

Dažu sīkdatņu saglabāšanai vai nolasīšanai nav nepieciešama iepriekšēja piekrišana, vai nu tāpēc, ka tās neapstrādā nekādus ar Jums saistītus personas datus, vai arī tāpēc, ka tās ir obligāti nepieciešamas Jūsu pieprasītā pakalpojuma sniegšanai.

Jūsu piekrišana ir nepieciešama tādu sīkdatņu saglabāšanai vai nolasīšanai, kuras neatbilst iepriekšminētajam aprakstam.

Jūs jebkurā laikā varat iebilst pret mūsu sīkdatņu saglabāšanu vai nolasīšanu, dzēšot tās no savām ierīcēm vai mainot pārlūkprogrammas iestatījumus.

3. KĀDAS SĪKDATNES MĒS IZMANTOJAM?

Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes turpmāk aprakstītajiem mērķiem.

  • Sesijas sīkdatnes

Tās ir sīkdatnes, kas nepieciešamas mūsu mājaslapas/lietones darbības nodrošināšanai. Tās ļauj Jums izmantot mūsu mājaslapas/lietotnes galvenās funkcijas (piemēram, piekļuve Jūsu kontam). Bez šīm sīkdatnēm Jūs nevarēsiet pareizi izmantot mūsu mājaslapu/lietotni. Šīs sīkdatnes attiecas tikai uz mūsu mājaslapas/lietotnes darbību. Jūs varat iebilst pret šīm sīkdatnēm un tās izdzēst, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus, taču Jūsu lietotāja pieredze var pasliktināties.

Tas attiecas uz turpmāk norādītajām sīkdatnēm:

SīkdatnesnosaukumsApkopotiedatiMērķisUzglabāšanaslaiks
   Sesijaslaiks
    
  • Funkcionālās sīkdatnes

Tās ir sīkdatnes, kas ļauj arhivēt mūsu mājaslapas/lietotnes pārlūkošanas preferences, saglabājot dažādus iestatījumus, kurus izvēlējāties pēdējā apmeklējuma laikā. Tādējādi mēs varam tos Jums atkal ieteikt, lai vienkāršotu mūsu mājaslapas/lietotnes pārlūkošanu (piemēram, standarta vai mobilajām ierīcēm optimizētā mājaslapas/lietotnes versija). Jūs varat iebilst pret šīm sīkdatnēm un tās izdzēst, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus, taču Jūsu lietotāja pieredze var pasliktināties.

Tas attiecas uz turpmāk norādītajām sīkdatnēm:

Sīkdatnes nosaukumsApkopotie datiMērķisUzglabāšanas laiks
Didomi Tokenuser_id: Pašreizējā lietotāja ID

created: Didomi marķiera izveides datums

updated: Pēdējās piekrišanas atjaunināšanas datums

vendors.enabled: pakalpojumu sniedzēju saraksts, kuri ir iespējoti uz piekrišanas juridiskā pamata

vendors.disabled: pakalpojumu sniedzēju saraksts, kuri ir atspējoti uz piekrišanas juridiskā pamata

purposes.enabled: pielāgoto mērķu saraksts, kuri ir iespējoti uz piekrišanas juridiskā pamata

purposes.disabled: pielāgoto mērķu saraksts, kuri ir atspējoti uz piekrišanas juridiskā pamata

vendors_li.enabled: pielāgoto pakalpojumu sniedzēju saraksts, kuri ir iespējoti, pamatojoties uz likumīgām interesēm

vendors_li.disabled: pielāgoto pakalpojumu sniedzēju saraksts, kuri ir atspējoti, pamatojoties uz likumīgām interesēm

purposes_li.enabled: pielāgoto mērķu saraksts, kuri ir iespējoti, pamatojoties uz likumīgu interešu juridisko pamatu

purposes_li.disabled: pielāgoto mērķu saraksts, kuri ir atspējoti, pamatojoties uz likumīgu interešu juridisko pamatu

version: TCF izmantotā versija 
Šajā sīkfailā ietverta piekrišanas informācija par pielāgotiem mērķiem un pakalpojumu sniedzējiem, kā arī Didomi specifiskā informācija (piemēram, lietotāja ID)12 mēneši
Consent string (euconsent-v2) - DidomiVarat skatīt IAB sniegto tehnisko specifikāciju, lai uzzinātu, kas tajā ir ietvertsŠajā sīkfailā ir ietverta IAB PPI piekrišanas virkne un piekrišanas informācija visiem standarta IAB pakalpojumu sniedzējiem un mērķiem. 

 

  • Analītiskās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes mūs informē par mūsu mājaslapas/lietotnes izmantojumu un veiktspēju, un ļauj mums sagatavot statistiku par plūsmas apjomu un dažādu mūsu mājaslapas/lietotnes elementu (apmeklētā satura un apmeklētāju ceļu) izmantojumu, ļaujot padarīt mūsu pakalpojumus interesantākus un lietotājam draudzīgākus (lapas vai sadaļas, kurās visbiežāk tiek apskatītas, lasītākie raksti utt.).

Saņemot Jūsu piekrišanu, juridiskā persona uzglabās sīkdatnes, kas ļaus apkopot turpmāk tabulā aprakstītajiem mērķiem nepieciešamo informāciju.

Sīkdatnes nosaukumsApkopotie datiMērķisUzglabāšanas laiks

4. TREŠĀS PUSES SĪKDATNES

Šīs mājaslapas turpmāk uzskaitītās funkcijas izmanto trešo pušu piedāvātus pakalpojumus (Twitter plūsmas un video).

Saņemot Jūsu piekrišanu, šīs trešās puses uzglabās sīkdatnes, kas ļaus Jums skatīt šo trešo pušu mitināto saturu tieši mājaslapas adresē vai kopīgot mūsu saturu.

Lietojot šīs sīkdatnes, šīs trešās puses apkopos un izmantos Jūsu pārlūkošanas datus saviem mērķiem saskaņā ar viņu konfidencialitātes politiku.

Jūs varat sniegt vai atsaukt savu piekrišanu globālā mērogā vai pēc mērķa, izmantojot Sīkdatņu iestatījumu paneli.

5. KĀ KONFIGURĒT PĀRLŪKPROGRAMMAS, VIEDTĀLRUŅA VAI PROGRAMMATŪRAS KOMPONENTUS?

Jebkuras iestatījumu izmaiņas var izmainīt mūsu mājaslapas/lietotnes pārlūkošanas pieredzi un Jūsu piekļuves nosacījumus noteiktiem pakalpojumiem/funkcijām, kurām nepieciešamas sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atļaut vai atteikt sīkdatņu ierakstīšanu savā ierīcē un mainīt ierīces iestatījumus.

Ja piekritīsiet sīkdatņu ierakstīšanai pārlūkprogrammā, tās tiks saglabātas tam paredzētajā ierīces mapē.

Ja atteiksieties ierakstīt sīkdatnes savā ierīcē vai dzēsīsiet jau ierakstītās sīkdatnes, Jūs vairs nevarēsiet izmantot noteiktas funkcijas, kuras ir nepieciešamas konkrētu mūsu mājaslapas/lietotnes sadaļu pārlūkošanai. Visās situācijās, kurās tas ir iespējams, mēs atsakāmies no jebkādas atbildības par jebkādām sekām, kas saistītas ar mūsu mājaslapas/lietotnes pasliktinātu darbību, kas izriet no tā, ka mums nav iespējams uzglabāt vai iepazīties ar to darbībai nepieciešamajām sīkdatnēm, kuras esat izdzēsuši vai noraidījuši.

Kā konfigurēt pārlūkprogrammu?

Lielākā daļa pārlūkprogrammu pieņem sīkdatnes pēc noklusējuma. Tomēr Jūs varat izlemt bloķēt šīs sīkdatnes vai lūgt pārlūkprogrammu Jūs informēt, kad mājaslapa mēģina instalēt sīkdatni Jūsu ierīcē.

Lūdzu, skatiet pārlūkprogrammas palīdzības izvēlni, lai konfigurētu sīkdatņu iestatījumus atbilstoši Jūsu vēlmēm. Saites uz sīkdatņu iestatīšanas instrukcijām galvenajām pārlūkprogrammām ir norādītas turpmāk:

 

Kā konfigurēt konfidencialitātes iestatījumus viedtālrunī/planšetdatorā?

Jūs jebkurā laikā varat mainīt viedtālruņa/planšetdatora konfidencialitātes iestatījumus.

Saites uz konfidencialitātes iestatījumu konfigurēšanas instrukcijām:

2024