Detralex smagām un sāpošam kājām

Bezrecepšu medikaments vēnu mazspējas simptomu ārstēšanai

Kā Detralex darbojas?

wave icon

DETRALEX ir venotonisks (palielina vēnu tonusu) un asinsvadus aizsargājošs (palielina mazo asinsvadu pretestību) līdzeklis. To iesaka venozās asinsrites traucējumu (pietūkušas kājas, sāpes, krampji naktī, smaguma sajūta kājās, trofikas traucējumi) gadījumā un hemoroīdu izraisītu simptomu ārstēšanai.

Kāpēc laicīgi jāgriežas pie ārsta?

wave icon

Vēnu mazspēja prasa ārstēšanu jau agrīnās attīstības stadijās. Dzīvesveida izmaiņas, kompresijas zeķu nēsāšana un venoaktīvu zāļu lietošana, kas ietekmē problēmas cēloni, var palīdzēt novērst vēnu mazspējas simptomus.

Dabiski iegūts, zinātniski izstrādāts

wave icon

Detralex sastāv no mikronizētas attīrītas flavonoīdu frakcijas, kas satur 90% diosmīnu un 10% hesperidīnu - hesperidīnu, diosmetīnu, linarīnu un izohoifilīnu, kas ir pamatā Detralex farmakoloģiskajai iedarbībai. Detralex sastāvā esošie 5 flavonoīdi ir iegūti no maziem, nenobriedušiem apelsīniem, kas bagāti ar šīm dabiskajām augu bioķīmiskajām vielām. Komponentus attīra un mikronizācijas procesā sasmalcina, un šajā procesā daļiņas lielā ātrumā saduras viena ar otru, pārvēršoties sīkākās daļiņās, mazākās par 2 mikrometriem. Pateicoties specifiskajam mirkonizācijas procesam, ir būtiski uzlabota aktīvo vielu uzsūkšanās, nodrošinot ārstējošu iedarbību venozās mazspējas un akūta hemorīdu iekaisuma gadījumā. Šīs mazās daļiņas ir Detralex efektivitātes pamatā pie vēnu slimības un akūta hemoroīdu iekaisuma.

2024